Zespół‎ > ‎

lek. med. Monika Dominiak, psychiatra dorosłych

UMÓW WIZYTĘ
tel. 507 183 375
Ukończyłam z wyróżnieniem studia lekarskie na Akademii Medycznej w Warszawie oraz specjalizację z psychiatrii dorosłych. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w II Klinice Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Oddziale Psychiatryczno-Psychosomatycznym Szpitala Wolskiego w Warszawie oraz Oddziale Rehabilitacji Psychosomatycznej w ośrodku LUX MED Tabita. Równocześnie, od 2007r. diagnozuję i leczę pacjentów w poradniach (NSPL „Psyche”, PZP Szpital Wolski, dawna Poradnia dla Szkół Wyższych „Palma”). Jestem również konsultantem z zakresu psychiatrii w Domu Lekarza Seniora i Domu Pracownika Służby Zdrowia.

Dużą wagę przywiązuję do rozwoju zawodowego, dlatego poszerzam stale swoją wiedzę, uczestnicząc w kursach i szkoleniach (krajowych, jak i zagranicznych) z zakresu psychiatrii ogólnej, dziecięcej, psychogeriatrii i farmokoterapii. Jestem również autorką doniesień i prac naukowych z zakresu psychiatrii opublikowanych w międzynarodowych czasopismach.

Pracuję z osobami z: nerwicą, depresją, chorobą afektywną dwubiegunową, zaburzeniami lękowymi, zaburzenia pamięci i zaburzenia psychicznymi w wieku podeszłym, zaburzeniami snu, zaburzeniami psychotycznymi, uzależnieniami, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami osobowości i nerwicą natręctw.

Posiadam uprawnienia do wypisywania recept na leki (w tym leki refundowane), wystawiania zaświadczeń i zwolnień lekarskich (ZUS ZLA).

Kontakt: tel. 507 183 375.
Umów wizytę: pokaż dostępne terminy