Zespół‎ > ‎

Marta Chydzińska

Jestem psychologiem, psychoterapeutką i trenerką rozwoju. Prowadzę terapię indywidualną krótko- i długoterminową osób dorosłych i młodzieży w podejściu Gestalt, a także warsztaty rozwojowe dla kobiet i innych grup docelowych.

Pracuję z osobami, które:
  • doświadczają trudności w swoim życiu i w relacjach (stres, zaburzenia snu, problemy w relacjach z partnerem, rodziną, z innymi ludźmi), 
  • zmagają się z obniżonym nastrojem, depresją, lękiem, poczuciem winy,
  • mają dolegliwości fizyczne, których przyczyn nie rozumieją,
  • potrzebują pomocy w sytuacji kryzysowej (żałoba, rozstanie, bycie ofiarą przemocy – również w przeszłości) albo są w momencie ważnej zmiany życiowej, 
  • lub po prostu szukają wsparcia w swoim rozwoju,
  • mam także doświadczenie w pracy z rodzicami, którzy szukają wsparcia psychologicznego oraz psychoedukacji. 
Prowadzę psychoterapię w języku polskim oraz angielskim.

UMÓW WIZYTĘ
507 506 766
Wierzę, że kontakt z drugim człowiekiem leczy. Psychoterapia Gestalt to dla mnie taki właśnie rodzaj kontaktu – pełen szacunku, szczerości, akceptacji i wsparcia. Pozwala zrozumieć i zaakceptować siebie takim, jakim się jest, umożliwia sięganie do własnych, często nieuświadomionych przed pojęciem terapii, zasobów, a co za tym idzie, znalezienie oparcia w sobie samym i dokonanie zmiany w życiu. Terapia Gestalt sprawdza się zatem nie tylko w przypadku zaburzeń, ale także u osób, chcących rozwinąć się i pełniej realizować swój potencjał. Jej głównym założeniem, jest skoncentrowanie się na aktualnym problemie, na tym, co dzieje się „tu i teraz”. Moje osobiste doświadczenia, również jako klientki, sprawiły, że wierzę w jej skuteczność. 

Swoje umiejętności jako psychoterapeutki i trenerki nabyłam podczas 4-letniego szkolenia w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Wcześniej kształciłam się jako psycholog, odbywając studia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobyłam m.in. na Oddziale Psychiatrycznym w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, Ośrodku dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "DOM" oraz w Fundacji na rzecz rodzin „Mamy Wołomin”. Współprowadziłam grupy i warsztaty rozwojowe, m.in. warsztat „JA KOBIETA". W praktyce terapeutycznej kieruję się zasadami Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt, a swoją pracę poddaję superwizji.

W Gabinecie Psychoterapii Cynamonowa przyjmuję w środy.
Zapraszam do kontaktu – tel. 507 506 766, strona internetowa www.gabinetemotions.pl