Zespół‎ > ‎

Małgorzata Kwiecińska

UMÓW WIZYTĘ
tel. 788 380 252
Jestem psychoterapeutką, psychologiem, certyfikowanym coachem i trenerką umiejętności psychospołecznych. Z wyróżnieniem ukończyłam studia magisterskie na wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Pracuję w podejściu integracyjnym, które koncentruje się na aktualnie działających czynnikach psychologicznych (wewnętrznych), utrwalonych na skutek przeszłych doświadczeń. Wierzę, że takie rozumienie źródeł trudności jest najbardziej pomocne w kontekście realnej, trwałej i pełnej zmiany w teraźniejszości. 

W swojej praktyce czerpię przede wszystkim z nurtów poznawczo-behawioralnych, odwołując się do myśli, przekonań i nawyków, oraz humanistycznych, korzystając z technik symbolicznych i wyobrażeniowych, oraz starając się tworzyć przestrzeń pełną empatycznego wsparcia.

Obecnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy SWPS i IPZ. Swoją pracę poddaję systematycznej profesjonalnej superwizji. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, które doświadczają stanów lękowych, zaburzeń nastroju, trudności w relacjach interpersonalnych, a także problemów z grupy zaburzeń osobowości. Pracuję również z parami, którym pomagam w lepszej komunikacji, przekładającej się na większą satysfakcję czerpaną z relacji.

Poza działalnością terapeutyczną wspieram klientów w indywidualnym rozwoju jako life-coach, prowadzę także warsztaty umiejętności psychospołecznych, w szczególności komunikacji interpersonalnej, inteligencji emocjonalnej oraz budowania relacji damsko-męskich dla dorosłych i młodzieży.

Dużą wagę przykładam do ciągłego rozwoju zawodowego, dlatego poszerzam swoje kompetencje na dodatkowych kursach i szkoleniach, w tym dotyczących NLP (Praktyk i Mistrz NLP, Studium Coachingu Multi-Level Coaching).

Choć mam wiele narzędzi, z których korzystam, najważniejsze dla mnie pozostaną uważność, otwartość, empatia i wiara w pozytywną naturę człowieka. W swojej pracy sukcesywnie uczę się jak być lustrem, w którym można lepiej przyjrzeć się samemu sobie życzliwym okiem.

Klientów w Gabinecie Psychoterapii Cynamonowa przyjmuję w wtorki, czwartki i piątki.
Kontakt: tel. 788 380 252, e-mail: gosia.kwiecinska@gmail.com