Zespół‎ > ‎

Krzysztof Więcek

UMÓW WIZYTĘ
tel. 690 123 815
Jestem trenerem umiejętności miękkich, coachem i doradcą personalnym oraz relacyjnym. Od 7 lat wspieram klientów w osiąganiu celów i szeroko pojętym rozwoju osobistym.

Pracuję zarówno z klientami indywidualnymi jak i parami, a także grupami podczas warsztatów.

Główne obszary, w których pomagam, to produktywność (w tym zarządzanie sobą w czasie, motywacja, wdrażanie nawyków) oraz relacje (w tym atrakcyjność, pewność siebie i poczucie wartości, komunikacja interpersonalna czy radzenie sobie po bolesnym rozstaniu). Jeśli interesuje Cię praca nad innym tematem – napisz lub zadzwoń. Jeśli nie podejmę się osobiście, to w razie potrzeby polecę kompetentną osobę.

W pracy mocno skupiam się na celu klienta i elastycznie dostosowuję niezbędną wiedzę teoretyczną oraz praktyczne narzędzia do potrzeb konkretnej osoby. Czerpię z dorobku głównych nurtów psychologicznych, szczególnie poznawczo-behawioralnego, jak również z licznych podejść rozwojowych, w tym filozofii Jima Rohna, programowania neurolingwistycznego (NLP) oraz praktyki uważności (mindfulness).

Swoją wiedzę i umiejętności wciąż rozwijam, obecnie podczas studiów magisterskich z zakresu psychologii, aktywnie korzystam też z wiedzy nabytej na kierunku filozoficznym.

Podczas pracy dbam o partnerską, swobodną relację, ponieważ wierzę, że dobry kontakt i zaufanie jest podstawą efektywności procesu wspierania.

Prywatnie jestem pasjonatem sushi, dobrego kina science fiction i gier Blizzarda.

W gabinecie Cynamonowa przyjmuję w wtorki, czwartki i piątki.

Kontakt: tel.: 690 123 815, e-mail: wiecekkrzysztof@o2.pl