Zespół‎ > ‎

Ewa Kaczorkiewicz

Jestem psychologiem i psychoterapeutką. Pracuję z osobami dorosłymi prowadząc konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną oraz terapię par, także w języku angielskim. 

UMÓW WIZYTĘ
tel. 535 987 807
Szczególnie bliska mi jest psychoterapia humanistyczna, doświadczeniowa i egzystencjalna. Oznacza to, że ze swoimi klientami często rozmawiam o ważnych dla nich relacjach - o tym jak je budują i jak w nich funkcjonują, o emocjach, jakie przeżywają oraz znaczeniach, które nadają temu, co się dzieje lub działo w przeszłości. Zachęcam też ich do zwracania uwagi na swoje ciało i jego odczucia oraz na słowa, jakich używają wobec siebie i innych. Po miesiącach pracy moi klienci ze zdziwieniem mówią, że zadaję im bardzo proste pytania, a jednocześnie dzięki tym pytaniom zmieniają swoje życie. Swoją pracę regularnie superwizuję.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w prywatnym gabinecie psychoterapii, w Zespole Terapii Rodzin w Ośrodku Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych Synapsis a także w Telefonie Zaufania 116123 dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym i Telefonie Zaufania dla Osób Uzależnionych Behawioralnie. Ukończyłam czteroletnią szkołę psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii i Edukacji Psychologicznej Intra w Warszawie. Odbyłam roczny staż w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”, a także kilkumiesięczny staż w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiwicza w Pruszkowie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz WAPCEPC - Światowego Stowarzyszenia Psychoterapii Skoncentrowanej na Osobie i Doświadczeniowej oraz Doradztwa.

Prywatnie jestem mężatką, mamą nastoletnich syna i córki oraz właścicielką trzech uroczych gryzoni. W czasie wolnym jeżdżę konno, oglądam seriale i czytam książki.

Swoich klientów przyjmuję w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki.
Kontakt: tel. 535 987 807, email: ewa.kaczorkiewicz@gmail.com, strona www: www.kaczorkiewicz.pl