Zespół‎ > ‎

Anna Wnuk

Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym osób dorosłych. Prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną oraz treningi relaksacji i asertywności.
UMÓW WIZYTĘ
tel. 507 421 280

Przez wiele lat pracowałam jako psycholog w Głównym Ośrodku Badań Lotniczo-Lekarskich we Wrocławiu. Od około 10 lat zgłębiam teorię i praktykę psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Wykorzystuję w niej elementy mindfulness oraz terapii schematu. W 2013 roku uzyskałam certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Stale dokształcam się i superwizuję.

W mojej pracy skupiam się na zrozumieniu klienta, dotarciu do mechanizmów rządzących jego odczuwaniem, przeżywaniem, myśleniem - tak, aby wspólnie zastanowić się nad możliwościami rozwiązań tych problemów, które pojawiają się sytuacyjnie bądź przewlekle.

W życiu prywatnym jestem mężatką i mamą małego Aleksandra. Uwielbiam podróże, zwłaszcza te w ciepłe i ciekawe przyrodniczo rejony naszego ziemskiego świata. Nieustannie zadziwia mnie piękno natury, jak też siła ludzkiego umysłu, pozwalająca na jej eksplorowanie i niestety nie zawsze umiejętne wykorzystanie.

W Gabinecie Psychoterapii Cynamonowa przyjmuję w czwartki.

Kontakt: tel. 507 421 280, strona www: www.psycholog-pb.pl