Zespół‎ > ‎

Agnieszka Zawadka

Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Przymierza Rodzin w Warszawie, gdzie ukończyłam kierunek Specjalista Terapii Uzależnień. Odbyłam staż, w ośrodku Readaptacyjno-Rehabilitacyjnym dla osób uzależnionych od środków psychoaktywnych w Piastowie. Swoją wiedzę dodatkowo pogłębiałam w Letniej Szkole Profilaktyki w zakresie profilaktyki i terapii uzależnień behawioralnych, głównie od hazardu, gier, komputera, obżarstwa oraz innych zachowań kompulsywnych.

Pracuję w różnych nurtach
 w zależności od problemów, z jakimi zgłaszają się pacjenci. W Gabinecie Psychoterapii „Cynamonowa” przyjmuję osoby uzależnione od alkoholu, narkotyków, dopalaczy, hazardu, gier, komputera, obżarstwa oraz innych zachowań czy substancji. Zapraszam młodzież oraz osoby dorosłe.

Moja wiedza nie jest oparta tylko na suchej teorii i książkach ale mam również trzeźwiejących przyjaciół.
Od 2009 roku jestem osobą zaprzyjaźnioną z grupą AA. Bywam na otwartych mitingach, gdzie mogą bywać również osoby, które nie są uzależnione, ale zaprzyjaźnione z osobami uzależnionymi.

Jeśli uznasz, że i Ty chcesz spróbować i dać sobie i swoim bliskim szanse na nowe życie w trzeźwości - przyjdź. Jeśli będziesz się dobrze czuł w mojej obecności – zostań. Jeśli będzie Cię coś blokowało, polecę Ci kogoś innego, ale daj sobie szanse na normalne życie. Każdy na nie zasługuje. Uzależnienie można zatrzymać.

W życiu osobistym jestem żoną i mamą. Wolny czas staram się spędzać z rodziną i przyjaciółmi, a w chwilach tylko dla siebie maluję na płótnach lub czytam książki.

W Gabinecie Psychoterapii „Cynamonowa” przyjmuję pacjentów w środy.
Kontakt: tel. 537 515 016, email: zawadka.agnieszka@wp.pl