Zespół‎ > ‎

Agnieszka Makulska

UMÓW WIZYTĘ
tel. 696 752 225
Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Ukończyłam  czteroletnią Szkołę Psychoterapii przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Brałam udział w rocznym cyklu treningów i warsztatów psychologicznych w ramach Studium Reintegracji Społecznej. Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

W Gabinecie Psychoterapii "Cynamonowa" prowadzę konsultacje psychologiczne i terapię indywidualną osób dorosłych, w podejściu humanistycznym.

Od 2008 roku współpracuję z Poradnią Profilaktyki Środowiskowej. Zakres obowiązków przez te lata się zmieniał. Zawsze celem była praca na rzecz dobra drugiego człowieka. Obecnie prowadzę porady psychologiczne i warsztaty Programu Wzmacniania Rodzin. We wcześniejszych latach prowadziłam również konsultacje, terapię indywidualną, zajęcia psychologiczne podczas obozów socjoterapeutycznych a także pełniłam funkcję kierownika placówki wsparcia dziennego. 

Pracuję również jako psycholog szkolny i członek Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Odbyłam staż psychoterapeutyczny na Oddziale Dziennym Szpitala Psychiatrycznego w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie.

Kontakt: tel. 696 752 225, email: a.makulska@op.pl